Holly Mikołaj

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, co Mikołaj chciałby pod choinkę? Cóż, jeden mały chłopiec zastanawia się tylko, że i jego opiekuńczy sprawia Mikołaja życzenia się spełniły. Santa i jego żona zawsze tęskniła za dzieckiem, a teraz mają piękną dziewczynkę kogo nazwać Holly. Wyjazd Holly Claus.

Legend of Holly Claus (Julie Andrews Collection) (Paperback)

t

W Forever, Land of the Immortals, pierwszy płatek śniegu zawsze był srebrny. Father Christmas oglądaliśmy to wirować i twist.
– Więcej.

Składnia

W tworzeniu Miasta Zawsze w krainie nieśmiertelnych, to musiało być to miejsce, gdzie legendy były bezpieczne na zawsze dla wszystkich, którzy tam mieszkają. To jest miejsce, gdzie cudowne historie, czyny i wielkie wynalazki rodzaju przyczyniają się do ludzkości i są najcenniejsze.

Święty Mikołaj jest Królem na zawsze, Land of the Immortals. Kiedy jeden specjalny chłopiec pisze do Santa pytając, co ma innego dziecka nie pytał – czego chce na święta – zdarza się cud: Santa i jego żona są błogosławieni z córką. Ale narodziny Holly Mikołaj przynosi również o straszliwej klątwy – od złego ducha nazwie Herrikhan. Serce Holly jest zamrożone, a bramy do Zawsze są zablokowane, wyjścia lub wprowadzenia zakazu.

Teraz wyrosła na piękną i bezinteresowną młodej kobiety, Holly staje spożywane z pragnieniem, aby przełamać czar, który przechowuje ją jako zakładniczkę ludzi. Towarzyszą cztery wiernych i magiczne przyjaciół zwierząt, ona ucieka do cudownego świata wiktoriańskiego Nowego Jorku i wyrusza w serii przygód niebezpiecznych i zmienia życie.
Z fantazyjnymi znaków, język bogaty, i obrazy sugestywny, Legend of Holly Claus hołd wielkich baśni i mitów naszych czasów. Ta epicka powieść jest pełna tajemnicy, magii i cudów.

Szczęście wkrótce zastąpiony strachem kiedy zło Herrikhan stawia klątwę na Holly, która powoduje jej serce do zamrożenia. Jest to świetna książka do czytania na głos dzieciom. Znajdź Holly Claus.

Kategorie Santa Claus:

Zdjęcia
Coming to Town
Coming to Town Lyrics
film
Jestem Święty Mikołaj
Pochodzenie
Święty Mikołaj i jego Old Lady
Dom
Śmierć
Szkoła
The Legend of Santa Claus
Przyjaciele Mikołaja
Santa Claus i pani
Adres
to renifer
Sztuka
Coca cola
Jezus kontra Święty Mikołaj
Kostium
Historia
Donde Esta Mikołaj
Pani Claus
Dolar
garnitur
Xanta Claus
O Mikołaja
Wiara w Świętego Mikołaja
tekst do muzyki
Wideo
Real Santa Claus
Christmas Santa Claus
Legend of Santa Claus
Im.
Clipart
Rok bez Mikołaja
Holly Claus
Leadership Secrets
Mikołaj w opałach
Melon
Wyposażenie
Wieś
Opowiadana historia
Vintage Mikołaj
Kostiumy
Lalki
game:
Teren Indiana
Parada

Święty Karty Page 2
Wydarzenia świąteczne na Hawajach
Rękodzieło z lampek choinkowych
Moje pierwsze Boże Narodzenie w wierszu Nieba
Strony świąteczne Kolorowanki sukienka
Wydarzenia świąteczne w Waszyngtonie
Pomysły Fundraising świąteczne
Historie świąteczne
Layouty świąteczne
Big Book of Christmas Songs
Tapety Boże Narodzenie drzewa dekoracji

Leave a Reply