Jasiu Dowcipy Boże Narodzenie

Jasiu to nazwa małego chłopca, który jest znany na całym świecie dla jego dobrego humoru i żartów. Popularne Jasiu Żarty Christmas Make dzieci wybuchają śmiechem na obfite w okresie wakacyjnym. Christmas Carol Parrot, Christmas Gift, Tradycja Święta Bożego Narodzenia, Listy do i od Santa, Święty Mikołaj Pick Up Lines kilka znanych Jasiu Żarty świąteczne.

Rano Jasiu bożonarodzeniowy – Little Johnny stawał niegrzeczne dni przed świętami Bożego Narodzenia, a jego ojciec był już zmęczony zwalczania go. Ktoś zaproponował, żeby zostawić kupę kupa psa w miejscu dar jeśli Johnny zachowywał niegrzecznie. Dwa dni przed Bożym Narodzeniem, ojciec Johnny’ego zapytał go, czego chce na święta. Johnny odpowiedział: Chcę misia leżącego po mojej stronie, pociąg, zabawka, w pobliżu choinki i rower przechyla się przeciwko garażu. Na Boże Narodzenie rano, Little Johnny był zaskoczony, aby znaleźć kupę kupa psa u boku, przez drzewo i garażu. Kiedy jego ojciec zapytał Johnny odpowiedział Myślę, że mam psa, ale nie mogę znaleźć Son-of-a-bitch!

List Małego Jasia do Jezusa – One Christmas, Jasiu siedzi przy biurku, pisząc listy świąteczne do Jezusa. Po raz pierwszy pisze Szanowny dzieciątko Jezus. Byłem grzeczny przez większość roku, więc chcę nowy … Patrzy na niego, a następnie gniecie go w kulkę i rzuca ją. Dodaje, robi to samo powtarzalnie. Wtedy wpada na pomysł. Idzie do pokoju matki, ma figurę Matki Boskiej, i zamyka go w szafie. Bierze następnie zapisuje, Dear dzieciątko Jezus. Jeśli kiedykolwiek chcesz zobaczyć swoją matkę ponownie …

Baw się z więcej Jasiu świętami Żarty ze stron

Ostatnia aktualizacja: – 09 grudnia 2012

Chrześcijańskie Poems
Silly Christmas Songs
Christmas in Tapety Chappel
Boże Narodzenie Elementy Cliparty
Battery Operated Christmas Lights
Powiedzenia Christmas Card
Musical Christmas Lights Dom
Sue Cook Świąt Cross Stitch Kolekcje
Preschool Wiersze bożonarodzeniowe
Wiersze świąteczne Świeczniki
Romantic Ideas świąteczne

Leave a Reply